INSTEL
Panel klienta
login:  hasło: 
baner2.jpg
Baner008.jpg
banner_750x100(2).gif
Baner007.jpg
CCTV_B2.JPG
Untitled5.png
Cisco-B4.JPG

O Firmie

 

O firmie INSTEL

Od 1990 roku działamy w branży technologii teleinformatycznych. Dostarczamy, administrujemy i serwisujemy nowoczesne systemy telekomunikacyjne oraz sieci komputerowe i niskoprądowe. W naszym zespole pracuje wielu wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, w tym inżynierów serwisu, sprzedaży i instalatorów. Siedzibą naszego przedsiębiorstwa jest Łódź.

W ciągu 28 lat działalności firma INSTEL zdobyła wszechstronne doświadczenie w zakresie doradztwa, projektowania, instalowania oraz serwisowania systemów telekomunikacyjnych, sieci teleinformatycznych oraz sieci niskoprądowych.

Z naszych usług korzystają jednostki budżetowe, generalni wykonawcy oraz małe, średnie i duże firmy produkcyjne, handlowe i usługowe.

Stale poszerzamy ofertę i kompetencje w technologiach ICT. Jesteśmy integratorem o stabilnej pozycji na rynku IT. Współpracujemy z operatorami telefonii stacjonarnej, Orange (dawną Telekomunikacją Polską), Telefonią Netia/Dialog, GTS-em. Posiadamy certyfikaty na produkty takie jak centrala telefoniczna, telefon stacjonarny i inne akcesoria marek Panasonic Europe, Unify (dawny Siemens Enterprise Communication), Orange (dawna Telekomunikacja Polska), Ericsson-LG, Cisco Systems. Proponujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, typu centrale Slican czy sieci WLAN, które znajdą wszechstronne zastosowanie zarówno w prywatnych przedsiębiorstwach, jak i w obiektach użytku publicznego.

Od kilku lat firma INSTEL figuruje w zestawieniach największych firm polskiego rynku ICT - Computerworld i Teleinfo 500. Firma INSTEL jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych.

Misją firmy INSTEL jest uczciwa i rzetelna obsługa biznesu. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Tylko najlepsze rozwiązanie, indywidualnie dobrane do potrzeb klienta, zoptymalizowane pod kątem jego możliwości daje nam poczucie dobrze wykonanej pracy. Stawiamy na współpracę z klientem polegającą na stałym dozorze technicznym i serwisie umożliwiającym nieprzerwaną i długotrwałą pracę uruchomionego systemu. Współpraca z nami gwarantuje Państwu poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość doradztwa z naszej strony we wszystkich sprawach związanych z telekomunikacją, począwszy od uruchomienia nowych łączy, Internetu, obniżenia kosztów połączeń telefonicznych aż po rozbudowę i modernizację instalacji takich jak sieci komputerowe oraz dostarczenie wysokiej klasy produktów typu centrala telefoniczna Panasonic czy centrala telefoniczna Siemens.

Dostarczymy całościowe rozwiązanie komunikacyjne dla Twojej firmy.

Zapraszamy do współpracy.

INSTEL-Technika Telekomunikacyjna Sp. z o.o.

Biuro

Godziny otwarcia:       

Serwis: Telecom, Business System,   

ul. Stefana Jaracza 55A, 90-251 Łódź, woj. łódzkie
tel.:  42 632 60 00

poniedziałek - piątek

Siemens, Panasonic, inne

wizytówka, mapa(kml)

faks: 42 631 92 04

8:15 - 16:15

tel.: 42 632 60 00

NIP: 7252063400
REGON: 101493697
KRS: 0000432139