INSTEL
Panel klienta
login:  hasło: 
baner2.jpg
Baner008.jpg
banner_750x100(2).gif
Baner007.jpg
CCTV_B2.JPG
Untitled5.png
Cisco-B4.JPG

Referencje

 

 

Referencje:


     Nasi Klienci są naszą najlepszą wizytówką. Niech sami to przedstawią...


Delfarma

Firma INSTEL Technika Telekomunikacyjna zaprojektowała, dostarczyła i zainstalowała kompletną infrastrukturę IT na terenie głównej siedziby firmy Delfarma. Zadanie zostało wykonane w termie i zgodnie z naszymi życzeniami. Firma INSTEL sprawdziła się zarówno w sytuacjach standardowych jak i nietypowych, wymagających innowacyjnego podejścia. Już na etapie projektowania, a później wykonania, zaproponowała nam wiele ciekawych rozwiązań, które znacznie rozszerzyły funkcjonalność i łatwość korzystania z zainstalowanych systemów. Do dnia dzisiejszego firma INSTEL prowadzi stały serwis i opiekę posprzedażową powierzonych nam urządzeń. Z zadań tych znakomicie się wywiązuje.

 

Urząd Skarbowy                      w Pabianicach

„Wszystkie prace zostały wykonane terminowo. Dzięki nowej centrali telefonicznej poprawiliśmy sposób usług telefonicznych w Urzędzie. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że firma INSTEL Technika Telekomunikacyjna doskonale radzi sobie z instalacją zaawansowanych systemów telekomunikacyjnych i jest godna polecenia.”

 

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie

„Firma INSTEL Technika Telekomunikacyjna zaprojektowała i wykonała system monitorowania Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży w pawilonie nr III tutejszego szpitala. Praca ta została wykonana w terminie i zgodnie z zawartą umową.”

 

Powiatowy Urząd Pracy        w Pabianicach

„Dostawa i usługa została wykonana z pełną fachowością, a wszystkie urządzenia spełniają nasze oczekiwania. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jakość prac była bardzo wysoka. Dotychczasowa współpraca z firmą INSTEL upoważnia nas do stwierdzenia, że jest to rzetelny wykonawca i godna polecenia firma.”

 

Dolnośląska Fabryka   Maszyn ZANAM-LEGMET Spółka z o.o.

„Wszelkie prace dotyczące realizacji umowy zostały wykonane przez INSTEL technika Telekomunikacyjna rzetelnie i terminowo, zgodnie z zakresem wymagań Zamawiającego. Polecamy firmę INSTEL Technika Telekomunikacyjna jako rzetelnego wykonawcę, dysponującego odpowiednim potencjałem kadrowym i techniczno-organizacyjnym.”

 

Textilimpex Sp. z o.o.

“Firma INSTEL Technika Telekomunikacyjna wykonała na terenie naszego biurowca sieci:

  • Elektryczną
  • Logiczną

Prace zostały wykonane przez firmę INSTEL rzetelnie i zgodnie ze sztuką instalatorską.”

 

ROSSMANN               Supermarkety Drogeryjne

„Firma INSTEL świadczy usługi w zakresie przeglądów serwisowych, usuwania awarii i dokonywanie napraw urządzeń sieci logicznej i telekomunikacyjnej, znajdujących się w sklepach sieci Rossmann SDP. Sp. z o.o. W trakcie współpracy wszystkie powierzone zadania wykonywane były terminowo i bez zastrzeżeń.”

 

PANDA Sp. z o.o.

„Wykonane prace udowodniły, że firma INSTEL jest dobrze przygotowaną technicznie i kadrowo do realizacji postawionych przed nią zadań. Serwis na najwyższym poziomie.”

 

Powiatowy Urząd Pracy         w Sieradzu

„Firma INSTEL Technika Telekomunikacyjna zaprojektowała i wdrożyła na terenie Powiatowego Urzędu Pracy w Sieradzu następujące rozwiązania:

  • Serwer telekomunikacyjny
  • Telefonia VoIP
  • Adaptacja rozdzielni

Polecamy firmę INSTEL wszystkim zainteresowanym, wyrażając gotowość  do korzystania z jej usług w przyszłości.”

 

Urząd Gminy Konopnica

Gmina Konopnica stwierdza, że z firmą INSTEL Technika Telekomunikacyjna w Łodzi współpracuje od wielu lat. Firma ta jest naszym bardzo dobrym partnerem i wykonawcą. Posiada wykwalifikowaną kadrę, która służy doradztwem nie tylko doraźnie, ale też w konkretnych przedsięwzięciach. Pragniemy podziękować za efektywną współpracę, polecając jednocześnie wszystkim zainteresowanym i wyrażając gotowość do korzystania z jej usług w przyszłości.”

 

Urząd Kontroli Skarbowej     w Łodzi  

„Firma INSTEL, zamówienie zrealizowała profesjonalnie i terminowo, nie dezorganizując pracy Urzędu oraz nie powodując uciążliwych przerw w łączności telefonicznej. Urząd Kontroli Skarbowej  w Łodzi, wyraża zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą INSTEL Technika Telekomunikacyjna.”

 

GTS Energis

„Firma INSTEL Technika Telekomunikacyjna jest godna polecenia dla wszystkich poszukujących rzetelnego i zaufanego partnera przy wdrażaniu rozwiązań z branży IT. Na szczególną uwagę zasługuje serwis poinstalacyjny oraz serwis sprzętu świadczony przez w.w. firmę.”

 

Polaris Sp. z o.o.

„Stwierdzamy, że firma INSTEL Technika Telekomunikacyjna wywiązała się z powierzonego zadania rzetelnie i fachowo w wyniku czego jest godnym polecenia partnerem handlowym jak i usługowym.”

 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży  Pożarnej                                     w Łasku

„Zadanie zostało zrealizowane w ustalonym umową czasie i zgonie z naszym życzeniem. Pracownicy firmy podczas realizacji zadania wykazali wysoki poziom profesjonalizmu oraz umiejętności współpracy. Należy nadmienić, że przez cały okres modernizacji systemu (listopad – grudzień 2005r.) zachowana była łączność przewodowa i bezprzewodowa Powiatowego Stanowiska Kierownika.”

 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży    Pożarnej                                     w Poddębicach

„Polecamy firmę INSTEL Technika Telekomunikacyjna jako wykonawcę prac związanych z projektowaniem i wykonawstwem prac nad systemem IT. Uważamy, że firma INSTEL Technika Telekomunikacyjna jest doskonałym partnerem handlowym dla najbardziej wymagających  klientów.”

 

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej              w Łodzi

„Usługa została wykonana terminowo i bez usterek, a wspomniany Wykonawca okazał się rzetelnym, godnym polecenia dla innych Inwestorów.”

 

Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych             PAN

 

„Godna polecenia jest dyspozycyjność Firmy oraz otwartość właściciela firmy Pana inż. Moraczewskiego na potrzeby Zleceniodawcy. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Firmę INSTEL Technika Telekomunikacyjna jako wiarygodnego, kompetentnego i odpowiedzialnego partnera  - wykonawcę robót i dostaw z zakresu telekomunikacji.”

 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi

„Współpraca z firmą układa się bez zastrzeżeń. Praca została wykonana terminowo i z właściwą starannością. Pracownicy firmy wykazali się szeroką wiedzą i profesjonalizmem, co wpłynęło na szybkie znalezienie satysfakcjonujących nas rozwiązań.”

 

LG Petro BANK S.A.

„Instalacja i wdrożenie przebiegły sprawnie i zgodnie z naszymi wymaganiami. Potwierdzamy wysoką jakość świadczonych usług, fachowość serwisu i dobrą obsługę potrzeb telekomunikacyjnych Banku.”

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe                        TAXI 919

„Firma INSTEL wykazała się fachowością i dobrą znajomością rozwiązań telekomunikacyjnych i ich odpowiednim doborem do potrzeb naszej firmy.”

 

INSTEL-Technika Telekomunikacyjna Sp. z o.o.

Biuro

Godziny otwarcia:       

Serwis: Telecom, Business System,   

ul. Stefana Jaracza 55A, 90-251 Łódź, woj. łódzkie
tel.:  42 632 60 00

poniedziałek - piątek

Siemens, Panasonic, inne

wizytówka, mapa(kml)

faks: 42 631 92 04

8:15 - 16:15

tel.: 42 632 60 00

NIP: 7252063400
REGON: 101493697
KRS: 0000432139