INSTEL
Panel klienta
login:  hasło: 
baner2.jpg
Baner008.jpg
banner_750x100(2).gif
Baner007.jpg
CCTV_B2.JPG
Untitled5.png
Cisco-B4.JPG

Systemy Termowizyjne

 

Rozwiązania termowizyjne do pomiaru temperatury ludzkiego ciała

 

W obliczu szalejącej pandemii i stale rosnącej liczby zakażeń koronawirusem najskuteczniejszą profilaktyką w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa jest pomiar temperatury ludzkiego ciała. Tego typu działania prewencyjne powinny być prowadzone nie tylko wśród dużych skupisk ludzkich, ale również wszędzie tam gdzie możliwy, a czasem wręcz niezbędny jest kontakt z drugim człowiekiem (elektrownie i elektrociepłownie, rafinerie, kopalnie, fabryki, lotniska, terminale pasażerskie, kościoły, przedszkola, szkoły, ambasady, szpitale, dworce, galerie handlowe, montownie, firmy, jednostki użyteczności publicznej, etc.)

Rozwiązanie które oferujemy jest bezkontaktowe, a przede wszystkim bezpieczne dla obsługi systemu. Pomiar jest szybki i precyzyjny, nie wymaga wykonywania jakichkolwiek dodatkowych czynności, a w przypadku wykrycia osoby z podwyższoną temperaturą umożliwia szybkie jej wskazanie/zlokalizowanie celem odizolowania i przeprowadzenia szczegółowych badań.

Proponowany system zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do uruchomienia kompletnego stanowiska pomiaru temperatury ludzkiego ciała. 

Niewątpliwą zaletą oferowanego przez nas rozwiązania jest bardzo krótki czas niezbędny na jego wdrożenie i łatwość obsługi. Dodatkowo, gdyby pojawiła się taka konieczność, w bardzo prosty sposób można przenieść system do innej lokalizacji (oddelegowanie do innego oddziału, przeniesienie poza budynek np do namiotu itp), a także rozbudować platformę o dodatkowe/kolejne punkty wykonywania pomiarów w ramach jednej jednostki głównej, co pozwala na znaczą redukcję kosztów w porównaniu do zakupu osobnego zestawu.

 

 

 

 

 

INSTEL-Technika Telekomunikacyjna Sp. z o.o.

Biuro

Godziny otwarcia:       

Serwis: Telecom, Business System,   

ul. Stefana Jaracza 55A, 90-251 Łódź, woj. łódzkie
tel.:  42 632 60 00

poniedziałek - piątek

Siemens, Panasonic, inne

wizytówka, mapa(kml)

faks: 42 631 92 04

8:15 - 16:15

tel.: 42 632 60 00

NIP: 7252063400
REGON: 101493697
KRS: 0000432139