Centrale telefoniczne

Stwórz nowy wymiar telekomunikacji!

Aby zapewnić Państwu sprawną oraz skuteczną komunikację wewnątrz przedsiębiorstwa, przygotowaliśmy ofertę spełniającą największe oczekiwania Klientów. Każda dostępna w naszym asortymencie centrala telefoniczna to nowoczesne i zarazem sprawdzone rozwiązanie proponowane przez renomowane firmy, takie jak:

  • Panasonic,
  • Unify,
  • Slican,
  • LG Ericsson,
  • Cisco,
  • Gigaset pro.

Są to marki znane z asortymentu znakomitej jakości, niezawodnego oraz godnego zaufania. Wybierając urządzenia telekomunikacyjne z naszej oferty mają Państwo pewność, że nabyta centrala telefoniczna sprawdzi się w każdej sytuacji. Łatwe w obsłudze i zarazem funkcjonalne urządzenia przyczynią się do usprawnienia przepływu informacji wewnątrz przedsiębiorstwa. Upłynnienie komunikacji między pracownikami niesie ze sobą wymierne korzyści, zwiększając przede wszystkim efektywność podejmowanych działań. Ponadto centrale telefoniczne umożliwiają prowadzenie działu sprzedaży lub call center w nowoczesny oraz sprawny sposób.

Szeroki wybór nowoczesnych modeli o zróżnicowanej funkcjonalności pozwoli na perfekcyjne dopasowanie systemu do potrzeb oraz oczekiwań. Proponujemy zarówno proste centrale telefoniczne, jak i nieco bardziej zaawansowany sprzęt zaopatrzony w szereg usług dodatkowych. Z przyjemnością doradzimy podczas wyboru urządzeń, które spełnią indywidualne wymagania każdego z Państwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i zdecydowania się na korzystne rozwiązanie, które usprawni wymianę informacji w przedsiębiorstwie.

Atos Unify

Slican

Industrial Services

LG Ericsson

Centrale Telefoniczne
IP, Cloud, Cyfrowe, Tradycyjne.
Każda dostępna w naszym asortymencie centrala telefoniczna to nowoczesne i zarazem sprawdzone rozwiązanie.
Systemy Monitoringu CCTV

Instalacje monitoringu wizyjnego w znaczącym stopniu wpływają na poprawę bezpieczeństwa oraz nadzoru pracowników i procesów przemysłowych.

Rejestracja Czasu Pracy
Kontrola Dostępu

Rejestracja czasu pracy RCP ułatwia analizę, ewidencję oraz rozliczenie czasu pracy, monitorując wykonywanie pracy w czasie rzeczywistym.

Światłowody, LAN, WiFi

Uzupełnieniem naszej oferty sprzętu sieciowego jest projektowanie i wykonywanie sieci strukturalnych, sieci dedykowanych, łączy światłowodowych i bezprzewodowych na duże odległości.

Aplikacje Biznesowe
Ujednolicona komunikacja / Computer Telephony Integration.
Call Center – Telefoniczne centrum obsługi klienta.
IVR, ACD, kolejkowanie połączeń
Serwis i Konserwacja

Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych doświadczonych fachowców i dokonania niezbędnej konserwacji posiadanego sprzętu oraz systemów, z których korzystają Państwo podczas codziennej pracy.

Formularz kontaktowy

Kontakt

Adres :

ul. Stefana Jaracza 55A, 90-251 Łódź

Email :

info@instel.com.pl

Telefon :

+48 42 632 60 00
+48 42 664 89 10