Telefony stacjonarne / Telefaksy

Firma INSTEL posiada w ofercie zarówno telefony stacjonarne (modele sznurowe oraz bezprzewodowe), jak i urządzenia DECT dla każdego Klienta – i dla małego biura, i zwykłego domu. Znakomita jakość dźwięku jest standardem w każdym modelu urządzenia takich firm, jak Panasonic, Gigaset/Siemens czy Cisco, podobnie jak świetny design oraz doskonała ergonomia. Proponowane przez nas urządzenia należą do bardzo funkcjonalnych, a przy tym łatwych w użytkowaniu na co dzień. W naszym serwisie świadczona jest naprawa telefonów stacjonarnych.

Jaki nasi Klienci mogą Państwo wybierać od kompaktowych modeli przewodowych, przez telefony bezprzewodowe o dużym zasięgu lub z dodatkowymi słuchawkami, aż po urządzenia z wbudowaną automatyczną pocztą głosową. Wszystko po to, aby usprawnić Państwu sprawną wymianę informacji.

Do proponowanych urządzeń można dobrać sporo dodatkowych akcesoriów, które ułatwią codzienną komunikację w biurze lub w domu. Są to m.in.:

  • Słuchawki nagłowne kablowe,
  • Słuchawki nagłowne bezprzewodowe,
  • Słuchawki dodatkowe,
  • Wzmacniacze zasięgu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru telefonu stacjonarnego lub urządzenia DECT, które spełnią Państwa oczekiwania.


Telefaksy

Telefaksy Panasonic dostępne w naszych magazynach należy podzielić na 3 grupy. Podział ten dokonany jest ze względu na technologię wydruku celem ułatwienia wyboru urządzenia dla klienta końcowego.

Uwzględniając w/w kryteria mamy:

Telefaksy z wydrukiem Termotransferowym
Telefaksy z wydrukiem Laserowym
Telefaksy z wydrukiem Termicznym
Pierwsze 2 grupy dokonują wydruków na papierze zwykłym (drukarkowym). Materiały niezbędne do wydruku to

Papier drukarkowy
Folia barwiąca (Termotransferowe), Toner (Laserowe)
Trzecia grupa telefaksów drukuje w technologii termicznej. Zaletą tego typu druku jest niski koszt wydruku jednej strony, wadą zaś niska trwałość wydruku.

 

Dzięki naszym doradcom, jesteście Państwo w stanie dobrać idealną maszynę do prowadzonej przez Was działalności.

Do wszystkich dostępnych na rynku telefaksów Panasonic posiadamy w naszej ofercie materiały eksploatacyjne oraz części zamienne.

Naprawa telefonów stacjonarnych
Jako serwis maszyn faksujących Panasonic jesteśmy w stanie zapewnić długowieczność kupionym u nas urządzeniom dzięki regularnej opiece serwisowej.

Wyróżnienia

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu. Żadne Państwa zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi!

Partnerzy z którymi współpracujemy

Formularz kontaktowy

Kontakt

Adres :

ul. Stefana Jaracza 55A, 90-251 Łódź

Email :

info@instel.com.pl

Telefon :

+48 42 632 60 00
+48 42 664 89 10