O Firmie

O nas

Od 1990 roku działamy w branży technologii teleinformatycznych. Dostarczamy, administrujemy i serwisujemy nowoczesne systemy telekomunikacyjne oraz sieci komputerowe i niskoprądowe. W naszym zespole pracuje wielu wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, w tym inżynierów serwisu, sprzedaży i instalatorów. Siedzibą naszego przedsiębiorstwa jest Łódź.

W ciągu 33 lat działalności firma INSTEL zdobyła wszechstronne doświadczenie w zakresie doradztwa, projektowania, instalowania oraz serwisowania systemów telekomunikacyjnych, sieci teleinformatycznych oraz sieci niskoprądowych.

Z naszych usług korzystają jednostki budżetowe, generalni wykonawcy oraz małe, średnie i duże firmy produkcyjne, handlowe i usługowe.

Stale poszerzamy ofertę i kompetencje w technologiach ICT. Jesteśmy integratorem o stabilnej pozycji na rynku IT. Współpracujemy z operatorami telefonii stacjonarnej, Orange (dawną Telekomunikacją Polską), Telefonią Netia/Dialog, GTS-em. Posiadamy certyfikaty na produkty takie jak centrala telefoniczna, telefon stacjonarny i inne akcesoria marek Panasonic Europe, Unify (dawny Siemens Enterprise Communication), Orange (dawna Telekomunikacja Polska), Ericsson-LG, Cisco Systems. Proponujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, typu centrale Slican czy sieci WLAN, które znajdą wszechstronne zastosowanie zarówno w prywatnych przedsiębiorstwach, jak i w obiektach użytku publicznego.

Od kilku lat firma INSTEL figuruje w zestawieniach największych firm polskiego rynku ICT – Computerworld i Teleinfo 500. Firma INSTEL jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych.

Misją firmy INSTEL jest uczciwa i rzetelna obsługa biznesu. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Tylko najlepsze rozwiązanie, indywidualnie dobrane do potrzeb klienta, zoptymalizowane pod kątem jego możliwości daje nam poczucie dobrze wykonanej pracy. Stawiamy na współpracę z klientem polegającą na stałym dozorze technicznym i serwisie umożliwiającym nieprzerwaną i długotrwałą pracę uruchomionego systemu. Współpraca z nami gwarantuje Państwu poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość doradztwa z naszej strony we wszystkich sprawach związanych z telekomunikacją, począwszy od uruchomienia nowych łączy, Internetu, obniżenia kosztów połączeń telefonicznych aż po rozbudowę i modernizację instalacji takich jak sieci komputerowe oraz dostarczenie wysokiej klasy produktów typu centrala telefoniczna Panasonic czy centrala telefoniczna Siemens.

Dostarczymy całościowe rozwiązanie komunikacyjne dla Twojej firmy.

Zapraszamy do współpracy.

Wyróżnienia

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu. Żadne Państwa zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi!

Partnerzy z którymi współpracujemy

Formularz kontaktowy

Kontakt

Adres :

ul. Stefana Jaracza 55A, 90-251 Łódź

Email :

info@instel.com.pl

Telefon :

+48 42 632 60 00
+48 42 664 89 10